• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size


Zachraňte Rockcafé aneb pražské květnové Rockvstání
Napsal uživatel Klery   

rock-cafe-nove-logo.jpgKaždý správný rocker, kterému není lhostejný osud pražského Rock Café a bude 5. května v Praze by si neměl nechat ujít nenásilný happening "Zachraňte Rock Cafe aneb květnové Rockvstání". Začátek je před Rock Café v 18 hod. Transparenty a květiny vítány.

Pražské květnové rockvstání!

Jak už je jistě známo, od 15. 4. 2009 se v klubu Rock Café na základě rozhodnutí MČP 1 nekonají žádné hudební produkce! Údajně se na posledním zasedání Zastupitelstva MČP 1 rozhodlo, že Rock Café smí pokračovat v hudebních produkcích za dodržení podmínky nepřekročení akustického tlaku 95 decibel! Což ve skutečnosti znamená pro jistotu nepřekročit 90 decibel. Jejich rozhodnutí je stejně absurdní, jako chtít si uvařit dobrou kávu a zalít ji vlažnou vodou. Kapelu hrající na 90 decibel už ve třetině sálu prostě nebude slyšet, navíc kapely ochotné hrát za takto omezených podmínek prostě nejsou! Komu není aktuální situace klubu Rock Café lhostejná a nesouhlasí se zánikem další hudební scény, ať dorazí na nenásilný happening s názvem

„Zachraňte Rock Café aneb pražské květnové rockvstání!“
NEMŮŽEME HRÁT VEVNITŘ, BUDEME HRÁT VENKU!!!

rockcafe-happening.jpg rockcafe-happening-2.jpg

 

Komentáře a dotazy k produktu  

 
-1 #4 Klery.Black.Widow 2009-04-30 09:19
já nezlobím já jsem svatá :evil: :silly:
 
 
+1 #3 corestar.cz 2009-04-30 01:28
nezlob kláro, nebo na tebe přijde bába v podobě chobotnice
 
 
-1 #2 Klery.Black.Widow 2009-04-29 15:34
jo já si pouštím nahlas muziku s compa a schválně si změřím kolik je to decibel ale řekla bych že to taky přesahuje :DDDD když je to slyšet po celém makráči B)
 
 
-1 #1 kalison 2009-04-29 14:58
tak to sou pěkný dementi 90 decibel je míň než hrajem s kámošem za mim baraáke :-D :-D škoda že se tam nedostanu :-(
 
 

Reklama